Oblíbené
Přidat zboží do seznamu oblíbených
0

Univerzální police pro uložení kol/pneumatik/disků TM Kolchuga

Je skladem
Položka: 40306089
720Kč
Přihlaste se na stránky a
přidejte si tento produkt do seznamu oblíbených
Popis

Kvalitní police na pneumatiky z vysoce jakostní oceli a s precizní povrchovou úpravou je určena k uložení náhradních zimních - letních pneumatik vašeho vozu.

Pohodlně nastavitelný policový regál na pneumatiky podle velikosti pneumatik. Uložení pneumatik v této poloze nijak neohrozí jejich parametry a vlastnosti. Ideální pro skladování pneumatik doma nebo v garáži. Úhledně se vejde do garáže nebo přístřešku pro auto a nahrazuje tak prostorově náročné policové regály na pneumatiky nebo regály na pneumatiky a stojany. Nezabírá mnoho místa a vytváří užitečný prostor. Možná jste hledali stojan na kola od auta, nebo držák na pneumatiky a stojan na uskladnění pneu.

Nutná vlastní montáž. Kotvící prvky nejsou součástí dodávky. Uvedené rozměry výrobku po montáži. Váha výrobku bez obalového materiálu.

Charakteristika
Materiál Ocel
Povrchová úprava Prášková barva
Délka (mm) 1100.0
Šířka (mm) 590.0
Výška (mm) 500.0
Hmotnost (g) 4800
Měrná jednotka ks.
Garance

Garance od výrobce 24 měsíců.

Na horu

Záleží nám na vašem soukromí

Tyto webové stránky používají soubory cookie pro marketingové a statistické účely a pro bezpečný a optimální provoz stránek. Toto nastavení můžete změnit v nastavení svého prohlížeče. Souhlas s používáním souborů cookie vyjádříte kliknutím na tlačítko "Souhlasím". Další podrobnosti naleznete na stránce Uživatelská dohoda.