Doručení kurýrem

Do 3-4 pracovních dnů

Náklady na dopravu a balné

Využijte naší speciální akce k zahájení prodeje naší produkce v ČR, kdy doprava a balné jsou pro Vás zcela bezplatné (platí do odvolání)

Osobní odběr zdarma.

Způsoby platby při nákupu produktu dostupného v obchodě

  • Online převod přes PayU
  • Platba kartou přes PayU
  • Tradiční bankovní převod

Tato forma platby s sebou nese možnost prodloužení doby zpracování objednávky, neboť k její realizaci přistupujeme po připsání platby na náš účet. Do názvu převodu prosím zadejte číslo vaší objednávky. Informace o bankovním účtu budou poskytnuty po zadání objednávky. Po připsání částky na náš účet obdržíte e-mail s potvrzením platby.

Způsoby platby při nákupu produktu, který je zobrazen v obchodě, ale není momentálně dostupný.

Zakoupit jej můžete stejnými platebními metodami, jaké jsou uvedeny v bodě Čekací doba v závislosti na typu produktu je od 2 do 10 týdnů.

Platební metody, když chcete být designérem svého nábytku.

Přejdete do konfigurátoru, zadáte rozměry, povrchovou úpravu, atd. Pro ocenění vašeho nábytku nás kontaktujte. Poté po akceptování a projednání všech detailů zaplatíte bankovním převodem na náš účet zálohu ve výši 40 % z hodnoty objednávky a přistoupíme k realizaci objednávky. Zbývající částku za vyrobený nábytek zaplatíte po obdržení informace od nás o předpokládaném doručení zásilky (konečná faktura).